Mesajını Gönder, yanındayız...
  ADINIZ, SOYADINIZ
  TELEFON NUMARANIZ
  E-POSTANIZ
  ŞEHİR
  MESAJINIZI YAZINIZ...
IPSO Tarım ile iletişime geçerek danışmak ve bilgi almak üzere sorularınızı iletebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorularınızı yanıtlayabilmek için bekliyoruz...
Birlikte daha güçlü bir aileyiz...
Gücün toprak
ile buluşması:
Traktörler!
6R Serisi
6155R
ÖZELLİKLER
Maks. güç (ECE-R120), HP (KW)   125 (68) kW
IPM ile maks güç (ECE-R120), HP (KW)    144 (193) kW
Silindir Hacmi (L) 6,8 l

 

  • Ergonomik ComfortView kabin benzersiz konfora ve görüşe sahip
  • 4. Nesil CommandCenter bulunan yeni nesil CommandArm veya sağ konsol
  • Yeniden ayarlanabilir düğmeleri olan yeni entegre ergonomik elektronik kumanda kolu
  • Tam Şasi Konsepti, size daha fazla sürüş konforu, daha yüksek yük taşıma kapasitesi sağlar, motor ve şanzımanda daha az stres yapar ve ön askı ile ön yükleyici daha kolay takılır
  • Yeni premium R Serisi ön yükleyiciler için tasarlandı

Bir 6R traktörü tercih etmek için pek çok neden vardır:

Gelişmiş, entegre teknolojiler, eşsiz çepeçevre görüş alanı, kullanıcı dostu kumanda arayüzleri ve yeni nesil CommandARM.

Üstelik şimdi, zorlu Stage IV gerekliliklerine uymak için, sektörün Dizel Egzoz Sıvısı (DEF) sistemini de, bizim katı standartlarımızı karşılayacak biçimde yeniden düzenledik. Bu, John Deere'in her alanda beklentilerinizin ötesine geçme odaklı felsefesinin bir ürünüdür.

6R Serisi ile
Daha fazlasını isteyin.
Oynatma Listemiz ile daha fazla videoya ulaşın!


OTOMATİK KILAVUZLUK – GÜNÜNÜZÜ EN VERİMLİ ŞEKİLDE KULLANIN
 

StarFire™ 6000 Alıcı

StarFire™ 6000 Alıcı

 

John Deere'ın otomatik kılavuzluk çözümlerine erişim, StarFire 6000 Alıcı ile başlar. Özellikleri arasında maksimum çalışma süresi elde etmek için daha iyi sinyal devamlılığı ve yeni SF3 doğruluğu yer alır. Bu sayede, alıcınız koşullar her ne olursa olsun sizi her zaman rotada tutar. SF3 ile tüm bir sezon boyunca kılavuz çizgi ya da sınır kayması olmaksızın yinelenebilir sonuçlar elde edersiniz. StarFire 6000 Alıcı, tüm John Deere kılavuz sistemleri ve tüm doğruluk düzeyleri ile (SF1, SF3, Mobile RTK ve Radio RTK) mükemmel uyumlulukla çalışır.

 

İTEC™ PRO

 

Akıllı Toplam Ekipman Kontrolü diğer birçok parametrenin yanı sıra traktör hızını, öne ve arkaya takılı donanımları ve diferansiyel kilidi kavramasını kontrol etmek için AutoTrac™ otomatik direksiyon ve donanım yönetimi sistemlerini entegre eder. Bu sayede, toprak sıkışmasını azaltırken ellerinizi kullanmadan dönüş manevrası yapabilirsiniz. Sonuç olarak bir tablo gibi mükemmel sıra sonları ve tutarlı ekin büyümesi elde edersiniz.

 

JDLİNK™ SİSTEMİ

 

Makinelerinizin nerede olduğunu ve JDLink ile ne yaptığını görün

Makinelerinizin nerede olduğunu ve JDLink ile ne yaptığını görün

JDLink, makinelerinizin nerede olduğunu, ne yapmakta olduğunu ve nasıl performans gösterdiğini gösterir. Siz veya bayiniz, makine ayarlı ve çalışmayı geliştirici Uzaktan Ekran Erişimi (RDA) ile operatörlere uzaktan yardımcı olabilirsiniz. JDLink Connect, ayrıca makine ile ofis arasında kusursuz şekilde veri aktarımı sağlamak için Kablosuz Veri Aktarımını (WDT) içerir.

 

İŞ YÖNETİMİ ARTIK ÇOK KOLAY

 

MyJobConnect ile iş yönetimi çok kolay hale geldi

MyJobConnect ile iş yönetimi çok kolay hale geldi

İş planlaması, yürütülmesi ve bildirilmesi esnasındaki evrak işleri ve sonu gelmez telefon görüşmelerini ortadan kaldırın. MyJobConnect™ uygulaması ile faaliyet sırasında MyJobsManager uygulamasını kullanarak operatörlerinize açıkça tanımlanmış görevler atayabilirsiniz. Operatörleriniz mobil cihazları üzerinden MyJobs™ uygulamasını kullanarak gerçek zamanlı şekilde iş emirlerini görebilir ve istenen şekilde yerine getirebilirler. İş tamamlandığında, daha hızlı iş bildirimi ve profesyonel faturalandırma için, doğru ve eksiksiz veriler anında elinizin altında olur.

 

İŞLEM MERKEZİ

 

Sonraki işlere yönelik olarak tarla konumunu doğru şekilde tahsis etmek için İşlem Merkezi'ne gidin, makinelerinizin iş ilerleyişini takip edin, iş emirlerini operatörlere kolayca atayın, tarladan otomatik olarak gönderilen uygulamadaki haritaları görüntüleyin ve güvenilir iş ortakları ve müşterilerle birlikte uygulama raporları oluşturun, bu raporları analiz edin ve paylaşın.

 

İÇERİDEN BAĞLANTI PAKETLERİ

 

6R Traktörle işletim maliyetini azaltırken verimliliği, konforu ve çalışma zamanını artırmaya yardımcı olan akıllı teknolojilerle donatılmış bir makineye sahip olursunuz*:

 

  • CommandCenter AutoTrac veya CommandCenter Premium aktivasyonları bulunan 4600 CommandCenter Ekranı
  • 5 yıllık JDLink aboneliği
  • MyJohnDeere.com adresindeki Operasyon Merkezine erişim
  • Traktör Donanım Otomasyonu

 

Yukarıda verilen her şeye ek olarak sizi bu teknolojilerin kullanımı konusunda eğiten ve destekleyen FarmSight™ bayi servis paketi, dahili bağlanabilirliği tercih edenlere John Deere'ın sunduğu bir hizmettir.

 

*NOT: Bağlanabilirlik paketlerinin bileşenleri, sınırlı promosyon teklifleridir ve zaman bazlı abonelikler içerir.

 

Üstün kabin tasarımı

 

Kabin görünümü

Kabin görünümü

 

KOMUTLARINIZI BEKLEYEN BİR GÖRÜŞ ALANI

 

Ferah ComfortView kabinin ayırıcı nitelikleri arasında ergonomik mükemmellik, çepeçevre görüş kabiliyeti ve konfor bulunur. Tüm kumandalar ve makine/operatör arabirimleri mantıklı, sezgisel bir kullanım için optimize edilmiştir. 6R Serisi Traktörler, CommandARM™ kumandaları ve Bluetooth® kablosuz bağlantısına sahip bir 4. Nesil CommandCenter™ Ekran ile donatılmıştır. GreenStar™ 3 2630 Ekran, sağ taraftaki köşe direklerinden birine parça olarak takılabilir. Eğimli hatlara sahip kaput ve mükemmel çepeçevre görüş kabiliyeti sayesinde, operatörlere çevrelerine yönelik benzersiz bir genel görünüm sağlanır. Opsiyonel panoramik tavan, operatörün kullanışlı görüş alanını, bir ön yükleyici ile çalışırken yüzde 30'a kadar daha fazla görme kabiliyeti sağlayacak şekilde genişletir.

 

COMMANDARM KUMANDALAR VE 4. NESİL COMMANDCENTER EKRAN

 

CommandARM özellikli ComfortView™ kabin

CommandARM özellikli ComfortView™ kabin

 

Opsiyonel yeniden yapılandırılabilir elektronik kumanda koluna sahip CommandARM, tüm yönleriyle sezgisel bir çalışma arabirimi sunar. Günlük çalışmalarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm kumandalar parmaklarınızın ucundadır: seçilebilir kontrol valfleri (SCV'ler), AutoTrac™ otomatik yönlendirme, iTEC™ makine kontrolü, klima, ışıklar, radyo, dört tekerlek çekişi (4WD) ve askı derinliği kontrolü. CommandARM üzerine monte edilmiş olan 4. Nesil CommandCenter ekran, kaydırma özelliğiyle bir tablet gibi kolayca kullanılabilir ve üretken ve verimli bir çalışma için ihtiyaç duyduğunuz tüm noktaları takip eder.

 

COMMANDPRO™ KUMANDA KOLU VE 4. NESİL COMMANDCENTER EKRANI

 

CommandPRO kumanda kollu ComfortView kabin

CommandPRO kumanda kollu ComfortView kabin

 

CommandPRO kumanda kolu, tüm yönleriyle sezgisel bir çalışma arabirimi sunar. Günlük çalışmalarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm kumandalar parmaklarınızın ucundadır: SCV'ler, AutoTrac otomatik yönlendirme, iTEC makine kontrolü, klima, ışıklar, radyo, 4WD ve askı derinliği kontrolü. CommandARM üzerine monte edilmiş olan 4. Nesil CommandCenter ekran, kaydırma özelliğiyle bir tablet gibi kolayca kullanılabilir ve üretken ve verimli bir çalışma için ihtiyaç duyduğunuz tüm noktaları takip eder.

 

4. NESİL GENİŞLETİLMİŞ MONİTÖRLÜ COMMANDCENTER EKRAN

 

Tüm 6R Traktörler, C direğinin en üst kısmına monte edilen, 4600 CommandCenter Ekran ile beraber çalışabilen, ikincil bir monitörle birlikte sipariş edilebilir.

 

4. Nesil Genişletilmiş Monitör; mibzer çalıştırma ekranları, kılavuz/kapsam/uygulama haritası görünümleri veya Hız Kumandası ayarları gibi birden çok operasyonel faaliyetini görüntülemek ve ayarlamak için 4600 CommandCenter™ ile 25,4 cm'lik (10 inç) ek bir monitör kullanma olanağı sağlar.

 

Bluetooth, Bluetooth SIG, Inc.nin ticari markasıdır.

 

 

Konfor ve çeviklik

RAHAT ÇALIŞMA

 

6R Traktör

6R Traktör

Triple-Link Suspension (TLS™) Plus sistemi, zemine yüzde 10'dan daha fazla güç ileterek optimum çekiş ve arazi performansı sağlar. Ayrıca, daha fazla operatör konforu sağlar, operatör yorgunluğunu azaltır ve üretkenliği artırır. Bunun yanı sıra değişken oranlı direksiyon arazideki manevra kabiliyetini geliştirir. 6230R ve 6250R Traktörler, 2900 mm'lik (114,2 inç) daha uzun aks açıklığı sayesinde daha fazla konfor ve denge sunar.

 

Triple-Link Suspension (TLS)

Triple-Link Suspension (TLS)

 

UYUMLU ÖN AKS

 

Uyumlu ön aks

Uyumlu ön aks

 

Kendinden dengelemeli TLS Plus süspansiyon sistemi, ağır çeki koşulları altında güç sıçramalarını dengelemek için hassasiyet ve süspansiyon oranını ayarlar ve askı algılama ile senkronize eder.

 

DEĞİŞKEN ORANLI DİREKSİYON

 

Değişken oranlı direksiyon kapalı

Değişken oranlı direksiyon kapalı

 

Değişken oranlı direksiyon açık

Değişken oranlı direksiyon açık

 

Değişken oranlı direksiyon, sıra sonu dönüşlerinde veya dar alanlarda el hareketi ihtiyacını ve direksiyon manevralarını azaltarak operatör konforunu geliştirir. Bunun bir sonucu olarak direksiyon simidi daha hızlı döndürülür; hidrolik akışı artırılarak lastiklerin daha hızlı tepki göstermesi sağlanır. Sistem, CommandCenter™ ekranında etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir ve tüm 6R Traktörlerde kullanılabilir.

 

 

Performans

Motor

Motor

 

John Deere 4 silindirli 4,5 L (274,6 inç3) motor ve 6 silindirli 6,8 L (415 inç3) motorun yüksek güç çıkışı 2500 bar (36.259,4 psi) değerine kadar ulaşan enjeksiyon basıncı sunan bu gelişmiş, dört valfli, yüksek basınçlı common rail (HPCR) teknolojisi ile sağlanır. 6175R, 6195R ve 6215R modellerdeki PVS motor, tork eğrisi boyunca performansı ve verimi sürekli olarak yükselten değişken geometrili turboşarj (VGT) ile donatılmıştır. PSS motorlar (6230R ve 6250R), sabit pervaneli bir turboşarjın oluşturduğu basıncın VGT tarafından çoğaltıldığı iki aşamalı bir turboşarj sistemine sahiptir.

 

 

Üstün hidrolik sistem

 

Hidrolik sistem

Hidrolik sistem

 

6R Serisindeki kapalı merkezli, basınç ve akış dengeli hidrolik sistem, hidrolik bileşenlerin ve bağlantıların sayısı optimize edilerek maksimum güvenilirlik ve dayanıklılık için üretilmiştir; bu sayede son derece yüksek verimlilik sunar. 6230R ve 6250R modelleri, gelişmiş çalışma özellikleriyle birlikte 1500 dev/dk'de 160 L/dk (42,3 gpm) sunar. Seçilebilir kontrol valfi (SCV) bileşenleri, altı adede kadar arka SCV ve Power Beyond (güç artırma) kaplini ile birlikte son derece kullanıcı dostu bir tasarım ile bir araya getirilmiştir. Geniş askı rayları kuyruk mili (PTO) görevleri için geniş bir açıklık sağlar ve yerleşim düzeni, donanım bağlama sırasında operatöre arka askıyı ve bağlantı noktalarını engelsiz şekilde görme imkânı sunar.

 

En geniş şanzıman portföyü

AUTOQUAD™ ŞANZIMAN

 

6R Traktör

6R Traktör

AutoQuad şanzıman, PowrQuad™ PLUS şanzımanın sunduğu tüm avantajlara ek olarak otomatik vites değiştirmenin rahatlığını sunar. 20F/20R ve 24F/24R versiyonları mevcuttur. EcoShift opsiyonu ile 40 km/sa (25 mph) nakliye hızı, yakıt tüketimini ve emisyonu düşürecek şekilde yalnızca 1533 dev/dk'de korunur.

 

POWRQUAD PLUS ŞANZIMAN

 

PowrQuad PLUS şanzımanın 20F/20R ve 24F/24R olmak üzere iki versiyonu mevcuttur. Kullanılabilirlik traktör modeline bağlıdır. İki versiyon da hız aralıkları arasında hız eşleştirmeyi de içeren, hızlı vites değiştirme sağlar. Kavrama ayırma işlevine ve vites seçme butonuna sahip tek bir aralık kolu ile işletilir. SoftShift teknolojisi, vites değişimlerinin, yük altındayken bile yumuşak biçimde gerçekleştirilmesini sağlar.

 

GELİŞTİRİLMİŞ AUTOPOWR ŞANZIMAN – HER DURUMDA SONSUZ DEĞİŞKENLİ HIZ AYARLAMASI

 

AutoPowr şanzıman

AutoPowr şanzıman

AutoPowr, 40 km/sa ve 50 km/sa (25 mph ve 31 mph) arasındaki hızlarda kademesiz ve sürekli güç sağlamak üzere tasarlanmış bir hidromekanik şanzıman tipidir. AutoPowr şanzıman, değişen yük koşullarına otomatik olarak tepki vererek seçilen hızı korur. Maksimum karayolu hızında giderken motor devri otomatik olarak o hızı korumak için gereken minimum seviyeye düşer ve gürültüyü azaltıp yakıt tasarrufu sağlar. CommandPRO™ joystick ile 50 km/sa (31 mph) hız 1630 dev/dk'de ve 40 km/sa (25 mph) hız 1300 dev/dk'de korunur.

 

DİRECTDRİVE ŞANZIMAN – KESİNTİSİZ VERİMLİLİK İÇİN KISTAS

 

DirectDrive şanzıman

DirectDrive şanzıman

 

6R Traktörler için özel olarak geliştirilen DirectDrive; John Deere tarafından ağır tarım işleri için tasarlanmış ve üretilmiş sekiz vitesli, üç aralıklı bir şanzımandır. Mükemmel verimlilikteki çift kavrama teknolojisi sayesinde bir sonraki vites her zaman hazırda tutulur; bu sayede değişiklikler sırasında ivme kaybı yaşanmaz; hem düşük yakıt tüketimi hem de kullanım kolaylığı güvence altına alınır. Nakliye esnasında, DirectDrive motor devrini 40 km/sa'da (25 mph) 1550 dev/dk'ye ve 50 km/sa'da (31 mph) 1600 dev/dk'ye düşürerek yakıt tüketimini azaltır. Bunun yanında, AutoClutch işlevi sayesinde traktörü debriyaja basmadan durdurabilirsiniz.

6R Serisi
6130R
6R Serisi
6215R
COPYRIGHT ALL RIGHT RESERVED ( C ) IPSO 2021