Mesajını Gönder, yanındayız...
  ADINIZ, SOYADINIZ
  TELEFON NUMARANIZ
  E-POSTANIZ
  ŞEHİR
  MESAJINIZI YAZINIZ...
İsteğe bağlı PDF ve JPG formatında yükleyiniz
Dosya seçilmedi
IPSO Tarım ile iletişime geçerek danışmak ve bilgi almak üzere sorularınızı iletebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorularınızı yanıtlayabilmek için bekliyoruz...
Birlikte daha güçlü bir aileyiz...
IPSO Tarım
Tarım Ekipmanları
Lider Firması
IPSO HAKKINDA

Türkiye pazarında faaliyet gösteren IPSO Tarım, uluslararası tarım ekipmanlarının en büyük distribütörlerinden biri olan Fransız Monnoyeur grubunun bir parçasıdır.

 

Grup Monnoyeur, 1906 yılında Fransa’da kurulan inşaat, tarım, enerji, istifleme makineleri ve bilişim alanlarında faaliyet göstermektedir. 2 milyar Euro’nun üzerinde yıllık cirosu, 6.200 çalışanı ile 13 ülkede çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Alanında geniş deneyime sahip olan şirket, John Deere markasının Türkiye distribütörüdür. Tarım üreticilerine tüm ülkeye yayılmış uzman bayi ve servis ağıyla, traktör, hasat makineleri, hassas tarım teknolojileri, yedek parça, saha servisi, operatör eğitimi gibi çözümler sunmaktadır. 

 

IPSO Tarım‘ ın kardeş şirketleri Romanya, Hırvatistan ve Macaristan’da 20 yıldır birçok markanın tedarikçisi ve John Deere’ın Avrupa’daki en büyük bayisi olarak faaliyet göstermektedir.

COPYRIGHT ALL RIGHT RESERVED ( C ) IPSO 2021