Mesajını Gönder, yanındayız...
  ADINIZ, SOYADINIZ
  TELEFON NUMARANIZ
  E-POSTANIZ
  ŞEHİR
  MESAJINIZI YAZINIZ...
IPSO Tarım ile iletişime geçerek danışmak ve bilgi almak üzere sorularınızı iletebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorularınızı yanıtlayabilmek için bekliyoruz...
Birlikte daha güçlü bir aileyiz...
StarFire Alıcı ve
Sinyaller
Alıcılar ve Ekranlar
STARFİRE ALICI VE SİNYALLER
ÖZELLİKLER

Tüm markalar için ellere özgürlük sağlayan kontrol

İhtiyaçlarınıza uygun şekilde, en iyi seçenekleri birinci elden alarak otomatik kontrol çözümünü yapılandırın.

  • Baz donanımda SF1, GLONASS ve Arazi Dengeleme Modülü (TCM)
  • SF1, SF3 ve RTK Düzeltme Hassasiyeti
  • 9 aylık Sezon İçi Tekrarlanabilirlik
  • RTK Uzatma – 14 gün

 

İşinizi takip edin

Yeni dinamik bir tasarımın yanı sıra hırsızlığa karşı koruma cihazına sahiptir ve daha iyi servis kolaylığı sunar. En önemlisi gelişmiş bir sinyal aralığı vardır. Arazide çalışmak için daha hızlı hazırlanmanızı sağlar ve daha yüksek düzeyde doğruluk ve daha iyi sinyal dengesi sunar.

StarFire 6000 alıcı, paralel olarak 3 adede kadar düzeltme sinyali uydusunu izler. En iyi düzeltme sinyalini ve sinyal kapsamını sunar. Ayrıca eski nesil alıcılara göre 3 kat daha iyi performans sağlar. Her zaman aktif olan en iyi sinyali seçer ve koşullar değişirse %80 daha hızlı şekilde en iyi sabit konumda duran uyduya geçiş yapar.

Sezon içi yinelenebilirlik

Kılavuz çizgilerini kaydırma geçmişte kaldı. SF3 de 9 aylık sezon içi yinelenebilirlik sunar. Böylece ekinlerin büyüme sezonu boyunca birden çok geçişte aynı kılavuz çizgilerini kullanabilirsiniz. Bu da çizgileri değiştirmeye veya sınırları yeniden haritalandırmaya gerek kalmadan hassas şekilde, tohum, gübre ve ilaçlama uygulamasına imkan sunar.

 

SF3 Sinyali

SF3 sinyali, geçişten geçişe olağanüstü +/- 3 cm doğruluk ve 9 aylık sezon içi yinelenebilirlik sunar. Dahası çekme süresi SF2'den 4 kata kadar daha hızlıdır. Böylece sıra sonlarında beklemeden veya kaliteden ödün vermeden arazide daha uzun süre çalışabilirsiniz.

 

StarFire
3 Uydu takibi
Oynatma Listemiz ile daha fazla videoya ulaşın!


Alıcılar ve Ekranlar
Entegre Ekranlar
Alıcılar ve Ekranlar
Taşınabilir Ekranlar
COPYRIGHT ALL RIGHT RESERVED ( C ) IPSO 2021