Mesajını Gönder, yanındayız...
  ADINIZ, SOYADINIZ
  TELEFON NUMARANIZ
  E-POSTANIZ
  ŞEHİR
  MESAJINIZI YAZINIZ...
İsteğe bağlı PDF ve JPG formatında yükleyiniz
Dosya seçilmedi
IPSO Tarım ile iletişime geçerek danışmak ve bilgi almak üzere sorularınızı iletebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorularınızı yanıtlayabilmek için bekliyoruz...
Birlikte daha güçlü bir aileyiz...
Gizlilik
Politikası
GİZLİLİK POLİTİKASI

IPSO Tarım Anonim Şirketi (“Şirket”) olarak, kurumsal ilkelerimiz gereğince kullanıcılarımıza daha güvenli bir internet ortamı sağlamayı ilke edindik. Bu doğrultuda, kullanıcılarımıza güvenli bir ortam sağlamak üzere onlara çeşitli gizlilik hakları tanıdık.
Bu kapsamda kullanıcılarımıza sağlamakta olduğumuz haklar ve temin edilen bilgilere ilişkin açıklamalar aşağıda paylaşılmaktadır.  

  1. Elektronik posta adresiniz, Şirket politikalarında açıkça belirtilen veya açıkça onay verdiğiniz haller haricince hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır. Üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, onayınız dışında, Şirket politikalarında tanımlanan haller haricinde, diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler tarafımızca, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.
  2. Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, bizler dışında sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin veya kullanıcının, sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
  3. Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde bildirebilirsiniz. Vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.
  4. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
  5. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
  6. IP adresleri, çerezler, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir. Bu kapsamda detaylı bilgiye Çerez Politikamız üzerinden ulaşabilirsiniz.
  7. Sitemizdeki kayıt formları, sipariş formları, anketler ve yarışmalar, irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, email adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) ve demografik bilgilerinizi (yaşınız ve gelir seviyeniz) vermenizi talep etmektedir. Yukarıda bahsedilen Kişisel Bilgilerinizi, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ürünler ve hizmetler hakkında sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek ve üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.
  8. Üye olduğunuz andan itibaren aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece günlük ve haftalık bilgilendirme e-mailleri, e-mail adresinize gönderilebilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Demografik bilgileri, sitemizi kullanıcılarımızın ilgi alanlarına uyarlamak için kullanmaktayız. Bu bilgiler, reklamların hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek maksadıyla yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere reklam verenlerle paylaşılabilir. Bu bilgilerde herhangi bir şekilde kişisel bilgi verilmez, sadece grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili birtakım çıkarımlar yapmak ve segmentasyon amacıyla kullanılır.
  9. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereğince kişisel verilerin elde edilmesi, muhafazası, işlenmesi ve aktarılmasına ilişkin olarak Şirketimiz tarafından yayımlanacak kişisel verilerin korunmasına ilişkin dokümanları incelemenizi önemle rica ederiz.

Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında bizlere sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman e-posta adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

COPYRIGHT ALL RIGHT RESERVED ( C ) IPSO 2021