Mesajını Gönder, yanındayız...
  ADINIZ, SOYADINIZ
  TELEFON NUMARANIZ
  E-POSTANIZ
  ŞEHİR
  MESAJINIZI YAZINIZ...
IPSO Tarım ile iletişime geçerek danışmak ve bilgi almak üzere sorularınızı iletebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorularınızı yanıtlayabilmek için bekliyoruz...
Birlikte daha güçlü bir aileyiz...
IPSO Kültürünün
bir parçası olmak
ister misiniz?
IPSO SENİ BEKLİYOR

Ekibimizin bir parçası olmak istiyorsanız özgeçmişinizi info@ipso.com.tr adresine gönderebilir veya formumuzu doldurarak online başvuru yapabilirsiniz.

IPSO, aşağıdakiler gibi güçlü değerlere sahip bir grubun parçasıdır:

  • Saygı;
  • Girişimcilik;
  • Güven;
  • Samimiyet;

Başarımızın anahtarı motivasyonunuz olduğu için, talepkar, çeşitli ve teşvik edici bir ortamda gelişmenizi öneriyoruz. Değerlerimizin sizin de değerleriniz olduğunu düşünüyorsanız, uzun vadeli bir motivasyonunuz varsa, öğrenmeye karşı açık bir tutumunuz varsa, katılım ve sorumluluk gösterebiliyorsanız, IPSO ile birlikte büyümek istiyorsanız, EKİBİMİZE KATILIN!

 
Açık Pozisyon : Ürün Uzmanı
Açık Pozisyon : ÜRÜN UZMANI

Groupe Monnoyeur, 1906 yılında kurulmuş, 3 kıtada 17 ülkede faaliyet gösteren ve bugün 6.500'den fazla çalışanı olan bir aile şirketidir. Caterpillar, John Deere ve Mitsubishi gibi ortaklarla uzun yıllara dayanan ilişkileri ve ekiplerinin bilgi birikimi ve uzmanlığı sayesinde inşaat, enerji üretimi ve motorizasyon için sermaye malları ve tarım makineleri, elleçleme çözümleri ve inşaatın dijitalleştirilmesi alanlarında faaliyet göstermektedir.

Monnoyeur Group'un bir parçası olan ve Türkiye pazarında faaliyet gösteren IPSO Tarım, John Deere ve Mccormick markalarının Türkiye distribütörüdür. Tüm ülkeye yayılmış uzman bayi ve servis ağı ile traktör, biçerdöver, hassas tarım teknolojileri, yedek parça, saha servis ve operatör eğitimleri gibi tarımsal üreticilerin çözümlerini sunmaktadır.

Başvuru Linki
https://www.nbshr.net/job/urun-uzmani/2851

ADINIZ :
SOYADINIZ :
E POSTA ADRESİNİZ :
TELEFON NUMARASI :
CV’yi PDF formatında yükleyiniz
Dosya seçilmedi
AÇIKLAMANIZ VEYA MESAJINIZ :
COPYRIGHT ALL RIGHT RESERVED ( C ) IPSO 2021