Mesajını Gönder, yanındayız...
  ADINIZ, SOYADINIZ
  TELEFON NUMARANIZ
  E-POSTANIZ
  ŞEHİR
  MESAJINIZI YAZINIZ...
İsteğe bağlı PDF ve JPG formatında yükleyiniz
Dosya seçilmedi
IPSO Tarım ile iletişime geçerek danışmak ve bilgi almak üzere sorularınızı iletebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorularınızı yanıtlayabilmek için bekliyoruz...
Birlikte daha güçlü bir aileyiz...
Performansın
toprağa hükmü:
John Deere!
ORİJİNAL PARÇALAR
DAHA HIZLI,
DAHA KONFORLU,
DAHA VERİMLİ

Geniş, yüksek performanslı biçerdöver gamımızda ürünler için farklı opsiyon ve modeller mevcuttur. Size en uygun olanı seçebilirsiniz.

BİÇERDÖVER PARÇALARI
 
Biçerdöver Parçaları
Harika işler çıkarmaya hazır olun

Sınıfında en iyi parçalar ve düzenli kontroller, yıllar boyunca en iyi hasat performansına sahip olmanız için önemlidir.

BIÇAK KORUMALARININ DEĞİŞTİRİLMESİ – NE ZAMAN VE NEDEN?

Kırıldıklarında, eğildiklerinde veya boşluk 5,4 mm üzerine çıktığında bıçak korumalarının değiştirilmesi güç tasarrufu sağlayacaktır, hizmet dışı kalma süresini azaltacaktır ve kesme platformu için genel bakım ve parça giderlerini düşürecektir. Tahrik kayışı ve bıçak bölümlerinin daha seyrek değiştirilmesi gerekir.

KESME PARÇALARININ DEĞİŞTİRİLMESİ – NE ZAMAN VE NEDEN?

Platform kesme parçalarınızı aşınma veya hasar belirtilerine karşı takip edin ve ekinleri verimsiz bir şekilde koparmak yerine kestiğinizden emin olmak için değiştirin. Daha iyi seyir hızına kavuşacaksınız, yakıt tasarrufu sağlayacaksınız ve tahrik kayışınızın ömrünü uzatacaksınız.

HELEZON PARMAKLARININ DEĞİŞTİRİLMESİ – NE ZAMAN VE NEDEN?

Daha iyi besleme özellikleri ve daha yüksek seyir hızı sağlamak için kırık, eğik veya aşırı yıpranmış helezon parmaları değiştirilmelidir.

KAYIŞLARIN DEĞİŞTİRİLMESİ – NE ZAMAN VE NEDEN?

Bir kayış üzerinde çatlakların belirdiğini gördüğünüzde veya olağandışı sesler çıkarmaya başladığında değiştirme zamanı gelmiştir. Daha iyi güç iletimi, minimum kayma ve daha az titreşim sağlayacaksınız. Bu arada, kayışları her zaman +15°C ila +25°C arasında bir sıcaklıkta, kuru bir yerde saklayınız.

LAMALARIN DEĞİŞTİRİLMESİ – NE ZAMAN VE NEDEN?

Bir lamanın profili maksimum konumda 6 mm'nin altına düştüğünde, gerçekten değiştirmeniz gerekir. Özellikle de ağır harman yükleri taşırken, yalnızca uygun bir diş profili optimum harmanlama performansı sağlar.

ZİNCİRLERİN DEĞİŞTİRİLMESİ – NE ZAMAN VE NEDEN?

Zincirlerin zamanında değiştirilmesi kritik öneme sahiptir. Tipik yorgunluk modları kırık iç plakalar, kırık iç plakalara bağlı kopmuş pimler veya yorgunluk kırıklarıdır. Ayrıca, pimin ve burcun aşındırıcı yıpranmasıyla şahit olunacak şekilde, uzama %3'ü aştığında da değiştirin. Zinciri test etme için aşınma ölçeği kullanın.

BIÇAKLARININ DEĞİŞTİRİLMESİ – NE ZAMAN VE NEDEN?

Kırık, hasarlı veya aşınmış bıçakları daha düşük kesme kalitesine ve daha yüksek yakıt ve güç tüketimine yol açabilir ve bıçakları zamanında değiştirmeniz gerekir. Yeni doğrayıcı bıçakları doğrama performansını artırır, hizmet dışı kalma riskini minimuma indirir ve genel işletim maliyetini azaltır.

Makinanızı Riske Atmayın,
Orijinal John Deere ürünleri
kullanmayı tercih edin.
Oynatma Listemiz ile daha fazla videoya ulaşın!
COPYRIGHT ALL RIGHT RESERVED ( C ) IPSO 2021