Mesajını Gönder, yanındayız...
  ADINIZ, SOYADINIZ
  TELEFON NUMARANIZ
  E-POSTANIZ
  ŞEHİR
  MESAJINIZI YAZINIZ...
İsteğe bağlı PDF ve JPG formatında yükleyiniz
Dosya seçilmedi
IPSO Tarım ile iletişime geçerek danışmak ve bilgi almak üzere sorularınızı iletebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorularınızı yanıtlayabilmek için bekliyoruz...
Birlikte daha güçlü bir aileyiz...
Gücün toprağa
Hükmetmesi:
John Deere!
RİSK ALMAYIN
ORİJİNAL ÜRÜN KULLANIN, PERFORMANS VE GÜCÜNÜZÜ KAYBETMEYİN.

John Deere ihtiyacınız olan ve talep edeceğiniz ürünlere sahiptir. John Deere tarafından tasarlanan ve onaylanan orijinal bakım parçaları, yağlar ve aksesuarların makineniz ile birebir uyum içinde olduğunu hatırlayın. Makinenizin uzun ömürlü ve her zaman performansını koruması için orijinal parçaların kullanılması önem taşır. Orijinal ürün tercih ederek riski ortadan kaldırabilirsiniz. John Deere ürünlerinde kalite herzaman üst sıralarda yer alır. 

Üreticiler için traktörlerde geçen vakit konfor ve verimliliği sunacak şekilde donatılmış olsun istenir. Parça ve aksesuarlarımız görüşünüze, daha fazla güven duymanıza ve uzun bir iş gününü daha verimli tamamlanmasında size katkı sağlar.

TRAKTÖR PARÇALARI
 
Kabin Konforu
Çalışmayı zevkli hale getirin

Birçok gün, traktörünüzde evinizde olduğundan çok daha fazla zaman harcarsınız. Kabininizin konforlu, iyi donatılmış ve sizin kişisel gereksinimlerinize uygun olması gerekliliğinin nedeni işte budur. İdeal olarak, “işten sonra” keyfini çıkaracağınız bazı imkanlar da sunar. Neyse ki, çok çeşitli kabin aksesuarları sunmaktayız.

PASLANMAZ ÇELİK ISI YALITIMI

Egzoz borusunun üst kısmına takılan yüksek kaliteli, ağır hizmet tipi paslanmaz çelik ısı yalıtımı ile traktörünüze daha da çağdaş görünüm katın.

5020, 5R, 6020, 6030 Premium, 7030 Premium Serisi traktörler için sunulmaktadır.

PASLANMAZ ÇELİK EGZOZ BORUSU VE ISI YALITIMI

John Deere traktörünüzü paslanmaz çelik egzoz borusu ve ısı yalıtımı ile kişiselleştirin.
Paslanmaz çelik parçalar, yüksek standartlı John Deere kalitesine uygun şekilde üretilir, dayanıklılık ve uzun kullanım ömrü sağlar.
6M, 6R Serisi traktörler için sunulmaktadır.

KOLTUKLAR

Yeni bir traktör koltuğu, sağlığınız ve çalışma verimliliğiniz için yapabileceğiniz en iyi yatırımlardan biridir. Super Air Comfort Seat'ten ödüllü Active Seat'e kadar çeşitli yedek koltuklar sunuyoruz. Yetkili bayinizle görüşün; bütün özellikleri daha ayrıntılı olarak açıklamaktan ve size bir sunum yapmaktan memnun olacaktır.

KOLTUK KILIFI

İki tür koltuk kılıfı sunuyoruz: kişiye özel ve her modele uygun. Kişiye özel kılıflar uzun süreli koruma için koltuğunuza mükemmel uyum sağlayacaktır. Koltuğunuza uygun kılıfı bulmak için bayinizi ziyaret edin!

ELEKTRİKLİ BUZDOLABI

5 litrelik kapasiteye sahip elektrikli buzdolabımız, tarlada geçirilecek uzun bir gün için yeterince içecek ve yiyecek saklama alanına sahiptir. Kolay kurulum için 12 voltluk priz sağlanmıştır. Ayrıca ayrı bir açma/kapama düğmesi bulunur. Bu, yalnızca motor çalışırken çalıştığı anlamına gelir. Böylelikle, gece boyunca yanlışlıkla açık bırakmanız durumunda akünün boşalma olasılığı yoktur. Tamamen entegre bir çalışma ve ferah bir kabin oluşturulması için FieldOffice saklama alanı ile birlikte de takılabilir.

FİELDOFFİCE

Arazideki ofisinizi mümkün olduğunca verimli hale getirin. FieldOffice önemli belgeleri, operatör el kitaplarını, cep telefonlarını, hatta bir dizüstü bilgisayarı saklamanız için bir yer sağlar. Kapak aynı zamanda yazı yazmak veya üstünde çalışmak için de kullanılabilir. Elektronik cihazlarla uyum sağlanması için tabana önceden kablo döşenmiştir. Gün sonunda Field Office, taşınabilir bir çantaya dönüştüğünden önemli evraklarınızı yanınızda taşımanız kolay hale gelir.

AKSESUAR MONTAJ BRAKETLERİ

Monitörlerin, telefonların, radyoların ve diğer aksesuarların tek bir uygun konuma monte edilmesi için sunulur.

TABLET & MOBİL CİHAZ TUTUCU

Cep telefonlarınızı, tabletlerinizi, GPS ve diğer cihazlarınızı emniyetli ve güvenli bir kullanım ve depolama için her zamankinden daha da kolay bir şekilde kabininize alın.

ELEKTRİK PRİZLERİ VE ADAPTÖRLER

Birçok araç olduğunda telefonlar, MP3 çalarlar, ekipman kumandaları, çok sayıda elektrik prizi ve adaptöre sahip olmak mantıklıdır. Çok çıkışlı elektrik prizi kolaylıkla takılır ve altı adede kadar 12 voltluk aksesuarı aynı anda çalıştırır.

ADAPTÖRLER

Dört adaptör seçeneği şu ilave ihtiyaçlar için yer sağlar:

 • Bileşenlerin bütünleşik olarak bağlanması için 3 telli standart bağlayıcı
 • Çakmak adaptörü
 • 3 pimli adaptör (yuvarlak)
 • 3 pimli adaptör (düz)
TABAN PASPASLARI

Orijinal yedek taban koruma paspasları ile kabininize tekrar yeni kabin görünümü kazandırın.

 • John Deere logosu ile ölçüye göre kesilir
 • Orijinal Parça Avantajı: Bej renk kabinin iç detayları ile eşleşir
 • Temizlemesi kolay
 • Dayanıklı iğne keçesinden üretilir
 • Soğuk su ile basınçlı yıkamaya dayanıklı
 
Görüş Olanağıyla İlgili Geliştirmeler
Hiçbir şey görüş açınızın dışında kalmasın

Aşağıdaki ataşmanların yardımıyla görüş olanağını artırın ve dar alanlardaki manevra uygulamalarını daha kolay hale getirin.

DIŞ DİKİZ AYNALARI

Büyük dış dikiz aynaları daha fazla yol güvenliği ile daha doğru ekipman yönetimi sağlar. Manuel olarak ya da elektrik gücüyle ayarlanabilen teleskopik aynalar arasından seçim yapın. Elektrikli versiyon, tek bir kişinin çalıştığı işlemler için kusursuzdur.

ASKI GÖZETLEME AYNASI

Arka askı ve ekipmanlara ilişkin mükemmel görünüm elde edin. Bu ayna, arka camın sağ tarafına takılıdır.

GÜNEŞLİKLER

Kabin içinde ısı oluşumunu azaltmaya yardımcı olan güneşliklerle gözlerinizi güneşten koruyun. Güneşlik, ön veya arka camlara takılabilir, ayrıca güneşliğin konumu maksimum operatör konforu için ayarlanabilir. 

ARKA CAM SİLECEĞİ

Arka camınızın büyük silecekleri kötü hava şartlarında ve çamurlu çalışma koşullarında bile iyi görüş olanağı sağlar.

VİDEO KAMERA SİSTEMLERİ

John Deere Video Kamera Sistemleri, günlük çalışmalarınızı daha iyi gözlemlemenizi sağlayarak daha verimli çalışmanıza olanak tanır. Şu faydaları sağlarsınız:

 • Güvenli taşıma ve çalışma: Video Kamera Sistemlerinin kameraları sayesinde çevredeki kişileri ve nesneleri görme şansınız olur.
 • Maksimum randıman: Boşaltma helezonu, çekilen araç, balyalama. Araç içinde ve üstündeki çalışma süreçlerini seçime bağlı olarak izleyebilirsiniz.
 • Kumanda kullanımı sırasında daha az stres: Yaptığınız iş toprak işleme, ilaçlama, ekme, gübreleme veya hasat olsun fark etmez, ileriye bakıp her şeyi yorulmadan görebilirsiniz. Kabin arkasındaki çalışmaları izleyecek bir kamera işinizi kolaylaştırır, çalışırken sağlıklı bir şekilde daha fazla verimlilik elde edilmesine katkıda bulunur.
 
Performans Geliştirmeleri
Ağırlık Dengeleme

Doğru dengelemeyle, yere daha sıkı tutunmanızı sağladığından ve yakıt tüketimini, tutuşu ve sürüş konforunu olumlu etkilediğinden, azami traktör performansı elde edersiniz. Doğru denge ağırlığı miktarı traktörün beygir gücüne, tarladaki çekiş uygulamaları sırasındaki zemin hızına ve kullanılmakta olan ekipman türüne bağlıdır.

ÖN QUİK TACH AĞIRLIKLARI

Ön ağırlık desteğine monte edilmesi/ön ağırlık desteğinden demonte edilmesi kolaydır. Kullanılmakta olan ağırlıkların miktarı uygulamanın geçerli gereksinimlerine kolaylıkla uyarlanabildiğinden arka ve ön aks arasında optimize edilmiş bir ağırlık dağılımını destekleyebilirler.

KALDIR TAK AĞIRLIKLARI

En yüksek oranda çok yönlü dengeleme çözümleri sunar. 900 kg, 1150 kg, 1500 kg, 1800 kg şeklinde sunulurlar. Ön ağırlık desteğine (900 kg ve 1150 kg) doğrudan monte edilebilirler. Orta bağlantı braketi kullanıldığında (1500 kg, 1800 kg versiyonunda zaten bulunur) çanta tipi ağırlıklar daha fazla çekiş için arka askıya ve ön askıya da takılabilir.

ARKA TEKERLEK AĞIRLIKLARI

Çelik veya döküm tekerleklerin dış tarafına monte edilebilirler. Döküm veya ağır hizmet tipi döküm tekerleklerde iç tarafa da monte edilebilirler. Lastiklerin ağırlık taşıma kapasitelerine dikkat edilmelidir.

ÇİFT HUZMELİ RADAR SENSÖRLERİ

Çift huzmeli radar sensörleriyle tekerleğinizin kaymasını doğru izleyin:

 • Yakıt tasarrufu sağlayın
 • Toprak sıkışmasını önleyin
 • Çekiş performansınızı artırın
 • Veriminizi artırın
SIRA SONU YÖNETİM SİSTEMİ (HMS/İTEC):

Operatörün bir dizi işlemi kaydetmesine veya ayarlamasına olanak tanıyan bir özelliktir. Tarlada çalışmak hiç bu kadar kolay ve verimli olmamıştı.

 • Operatör yorgunluğunu azaltır. Birden fazla traktör işlevi bir düğmede sıralanmıştır
 • Hassas performans
 • Kullanımı kolay
PALET UZANTILARI

Ekim veya püskürtme yapıyorsanız, bu palet uzantıları ürünlerinizi veya setlerinizi etkilemeden bir defada daha fazla sırayı kapsamanıza imkan tanır. İzin verilen aks yükünde de azalma olmaz. Uzatılmış palet ayrıca pülverizatörler için daha fazla destek ve stabilite sağlar. İki farklı uzantı mevcuttur ve bunlar kolaylıkla monte edilebilir ve hızlı bir şekilde takılabilir. Toplam traktör genişliğine bağlı olarak ek aydınlatma ve bir uyarı işareti isteyebilirsiniz.

EK HİDROLİK YAĞ HAZNESİ

Yüksek kapasiteli ek hidrolik yağ hazneleri, büyük römorklarla çalışma gibi zorlu işlemler için kullanımınıza sunulan hidrolik yağ miktarını artırır.

JOHN DEERE ÖN ASKI

Daha fazla çok yönlülük için tamamen entegre John Deere ön askı ve ön PTO (kuyruk mili) 6R ve 6M Serisi traktörlerde arazide kurulum için kullanılabilir. JohnDeere Cat. 3N ön askı, denge ağırlığının taşınması ve ön ekipman işlemi için kusursuzdur. Ayrıca, 4.000 kg yüksek kaldırma kapasitesi sunduğundan çok çeşitli ağır ekipmanlarla uyumluluk sağlar. John Deere ön askının yanında şunlar da gelir:

 • Güvenli taşıma ve çalışma koşulları sağlayan kilitleme cihazı
 • Hidrolik serbest hareket konumunda düşüş hızını düzenleyen akış engelleyici
 • Çeki kolları için üç konum (sabit, yüzer, katlanır)
 • Hızlı kaplin kancaları bulunan çeki kolları
 • Çekme noktası
 • Yedi pimli römork soketi
 • Üç merkezli bağlantı konumları
 • Üst orta bağlantıyı dikey saklama
 • John Deere ön PTO ile kombine edilebilir ve John Deere ön yükleyiciler ile tam uyumluluğa sahiptir
 • Opsiyonel olarak mevcut: ör. çayır biçme makinesi zincirleri için destek, kaput koruması, akümülatör, iki ek SCV kaplini.
JOHN DEERE ÖN PTO

Tamamen entegre John Deere ön PTO sağ konsol üzerindeki bir düğme veya CommandARM kontrolü ile elektro-hidrolik olarak devreye sokulur. John Deere ön PTO özellikleri:

 • Ön ve arka PTO devirleri arasında mükemmel uyum sağlayan 1000 dev/dk devir
 • 80 kW güç iletebilen altı yivli PTO mili
 • PTO çıkış milinin dönüş yönü, traktöre önden bakacak şekilde saat yönünün tersinedir
 • Hafif veya ağır ekipmanlar için sorunsuz, modüler devreye alma
 • Ekipmanların aşırı çalışmasını engelleyen hidrolik kontrollü PTO freni
 • iTEC Direksiyon Sistemine/Sıra Sonu Yönetim Sistemine Entegre
 • Tahrik milinin kolay bağlanması için PTO ara mili 60 derecelik dönüş açısına sahiptir
 
Askı Çözümleri
Askı Çözümleri

Traktörünüz ve ekipmanlarınız büyük bir yatırım ifade eder. Sizi ve donanımınızı koruyan çeşitli ürünler sunmamızın nedeni budur. Verimliliği en üst düzeye çıkarırken riski en aza indirmek için ihtiyaç duyduğunuz her şey IPSO Tarım'da var.

YÜKSEKLİK AYARLI RÖMORK ASKILARI

Otomatik römork askısı 38 mm topuz pimi de ekstra geniş versiyon olarak kullanılabilir, örneğin destekli çeki demirleri veya kamyon römorklarıyla kullanım için.

ÜÇÜ BİR ARADA ASKI SİSTEMİ

Farklı askı tipleri gerektiren römorkları ve ekipmanları kullanmanıza olanak tanır. Şu üç işlevin kullanımını sağlayan beş konumlu bir ray içerir:

TOPUZ TİPİ ASKILAR İÇİN GÜÇLENDİRİLMİŞ DİREKSİYON SİSTEMLERİ

Topuz tipi eklenti ve yükseklik ayarlı topuz tipi askılar için kullanılabilirler. Ayrıca, römorkların sağ veya sol güçlendirilmiş direksiyon sistemiyle kullanımına olanak tanımak üzere tek veya çift tarafta olmak üzere sunulurlar.

Makinanızı Riske Atmayın,
Orijinal John Deere ürünleri
kullanmayı tercih edin.
Oynatma Listemiz ile daha fazla videoya ulaşın!
COPYRIGHT ALL RIGHT RESERVED ( C ) IPSO 2021