Mesajını Gönder, yanındayız...
  ADINIZ, SOYADINIZ
  TELEFON NUMARANIZ
  E-POSTANIZ
  ŞEHİR
  MESAJINIZI YAZINIZ...
İsteğe bağlı PDF ve JPG formatında yükleyiniz
Dosya seçilmedi
IPSO Tarım ile iletişime geçerek danışmak ve bilgi almak üzere sorularınızı iletebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorularınızı yanıtlayabilmek için bekliyoruz...
Birlikte daha güçlü bir aileyiz...
Gücün verime
Hükmetmesi:
John Deere!
ORİJİNAL PARÇALAR
KESİNTİSİZ HASAT,
DAHA FAZLA GÜÇ

Tek bir kişi, tek bir makine ile… tek başına bir endüstri. Devrim niteliğindeki orijinal kesintisiz hasat modelimiz 7760’ın yerini alan geliştirilmiş CP690 Pamuk Toplama Makinesi sayesinde, pamuk toplama işlerinizde kesintisiz bir hasat artık mümkün.

CP690: Kesintisiz Hasat

PAMUK TOPLAMA MAKİNESİ PARÇALARI
 
iğler

Orijinal John Deere Pro-XL iğlerin, sıradan iğlere kıyasla %50 daha uzun süre dayandığını biliyor musunuz? Uzun ömürlü olması için sert krom ile kaplanmış ve zorlu hasat koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Agresif toplama yaparken bile pamuk Pro-XL iğden kolayca sıyrılır ve temiz bir toplama sağlar. Peki Orijinal Pro-XL İğler Diğerlerinden Nasıl Ayırt Edilir?

  • Tüm orijinal Pro-XL iğler John Deere’in son teknolojiye sahip kendi fabrikalarında üretilirler. 2018 yılından itibaren, kalite kontrol süreçlerinde takip edilebilirliği kolaylaştırmak için sarı renk ile gösterilen BARKODLAR kullanılmaya başlanmıştır.
  • Tüm orijinal Pro-XL iğler müşteriler tarafından diğer iğlerden kolaylıkla ayırt edilebilmesi için tepesine JD LOGOSU © basılmış olarak bayilere sevk edilmektedir.

Orijinal John Deere pamuk toplama makinesi millerini seçme sebebi

Olağanüstü Performans için üstün tasarım

Temiz, agresif toplama ve kolay sıyırma için, her olukta üç grup 12 adet hassas kesilmiş kelepçe 55 derece açıya sahiptir. Toplama ünitelerinin uğradığı hasarı minimuma indirmek üzere, Pro-XL millerin dış yüzeyi sertleştirilmiştir, dolayısıyla sert cisimlere çarptığında bükülmek yerine kırılacaktır. Ekstra dayanıklılık için krom-nikel kaplı orijinal miller, orijinal olmayan parçalardan ayırt edilebilmeleri için “JD” işareti taşır.

Gelişmiş araçlar

Pamuk endüstrisine ve bu işe bağlıyız ve kısa bir süre önce ileri teknoloji fırınlar, krom kaplayıcılar ve hassas kontroller ile geleceğe yatırım yaptık.

Profesyonel Uzmanlar

Materyal ve mil işleme mühendisleri 20 yılın üzerinde deneyime sahiptir. Birleşik mil üretimi deneyimimiz ise 100 yılın üzerindedir.

Birinci sınıf prosesler

Tutarlılık sağlamak için üretim prosesi sırasında 25 eşsiz kalite kontrolü. Ayrıca, her milin üzerindeki eşsiz bir veri matrisi kalite kontrolü, tutarlılık ve izlenebilirliğe imkan tanır.

Makinanızı Riske Atmayın,
Orijinal John Deere ürünleri
kullanmayı tercih edin.
Oynatma Listemiz ile daha fazla videoya ulaşın!
COPYRIGHT ALL RIGHT RESERVED ( C ) IPSO 2021