Mesajını Gönder, yanındayız...
  ADINIZ, SOYADINIZ
  TELEFON NUMARANIZ
  E-POSTANIZ
  ŞEHİR
  MESAJINIZI YAZINIZ...
IPSO Tarım ile iletişime geçerek danışmak ve bilgi almak üzere sorularınızı iletebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorularınızı yanıtlayabilmek için bekliyoruz...
Birlikte daha güçlü bir aileyiz...
Aktif Dolum
Kontrolü
Kılavuzluk ve Makine Otomasyonu
AKTİF DOLUM KONTROLÜ
ÖZELLİKLER
  • 21,3, 25,4 veya 26 cm Dokunmatik ekran
  • Maksimum operatör konforu
  • Maksimum hasat verimliliği
  • Daha az tecrübeli operatörlerin bile en yüksek düzeyde üretkenlikle çalışmasını sağlama
  • Minimum dökülme ile gece gündüz hasat

 

Sorunsuz yem hasadı

Silaj makinenizin oluğu otomatik olarak kontrol edilse her şeyin ne kadar kolay olabileceğini düşünün. Operatör olarak optimum dolum yapılmasını sağlayarak ve ekin dökülmesi olmadan rahat rahat çalışabilirsiniz. Tamamen genel makine çalışmasına ve optimum genel performans ayarlarına odaklanabilirsiniz.   

 

 

 

Arkaya doğru iletim

John Deere Aktif Dolum Kontrolü, oluk yönlendirmesini ve kulaklarını otomatik olarak kontrol etmek için bir stereo kamera kullanır. Sistem, etkin bir şekilde nakliye araçlarını izleyebilir ve istenen dolum stratejisine göre ekini en iyi konumdan yönlendirir. Römorkları otomatik olarak maksimum kapasitede doldurur ve operatörün makine optimizasyonu gibi üretkenlikle ilgili görevlere odaklanmasına olanak sağlar. Ayrıca Aktif Dolum Kontrolü, yeni tarla geçişi gibi arkadan yükleme durumlarında da oluğu otomatik olarak konumlandırabilir.

 

Arkadan boşaltmaKılavuzluk ve Makine Otomasyonu
AutoTrac Universal 300
COPYRIGHT ALL RIGHT RESERVED ( C ) IPSO 2021