Mesajını Gönder, yanındayız...
  ADINIZ, SOYADINIZ
  TELEFON NUMARANIZ
  E-POSTANIZ
  ŞEHİR
  MESAJINIZI YAZINIZ...
İsteğe bağlı PDF ve JPG formatında yükleyiniz
Dosya seçilmedi
IPSO Tarım ile iletişime geçerek danışmak ve bilgi almak üzere sorularınızı iletebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorularınızı yanıtlayabilmek için bekliyoruz...
Birlikte daha güçlü bir aileyiz...
IPSO Tarım, yeni markası McCormick traktörleri çiftçilerimizin hizmetine sunacağını duyurmaktan mutluluk duyar. John Deere markasının resmi distribütörü olan IPSO Tarım, Mart ayı itibariyle artık McCormick traktörlerin de Türkiye distribütörüdür.

McCormick traktörler, teknoloji, konfor ve güvenlik açısından sınıfının en iyisi olan traktör yelpazesi, tüm güçlü yönleriyle, yüksek performanslı ve donanımlı ürünler için referans marka olarak kendini konumlandırmıştır.

Tarımsal mekanizasyonda önemli bir yere sahip olan Argo Tractors ile McCormick traktörlerinin Türkiye'deki yeni ithalatçısı olan IPSO Tarım A.Ş. arasında imzalanan iş birliği anlaşması ile John Deere’dan sonra bünyesine yeni bir marka daha ekleyen IPSO Tarım, Türkiye pazarının ihtiyaçlarını karşılamak için özellikle orta tarla segmenti ve bağ bahçe serisi McCormick traktörlerinin satışını gerçekleştirecektir. Bu traktörleri ülke genelindeki mevcut IPSO Tarım bayi ağı aracılığıyla çiftçilerle buluşturacaktır.
COPYRIGHT ALL RIGHT RESERVED ( C ) IPSO 2021