Mesajını Gönder, yanındayız...
  ADINIZ, SOYADINIZ
  TELEFON NUMARANIZ
  E-POSTANIZ
  ŞEHİR
  MESAJINIZI YAZINIZ...
IPSO Tarım ile iletişime geçerek danışmak ve bilgi almak üzere sorularınızı iletebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorularınızı yanıtlayabilmek için bekliyoruz...
Birlikte daha güçlü bir aileyiz...
CP 770 John Deere
Pamuk Toplama
Makinası
Pamuk Toplama Makinası
CP770
ÖZELLİKLER
  • 13.6 L, 555 HP motor
  • 32 km/sa ‘a kadar yol hızı
  • 7 km/sa ‘lık maksimum hasat hızı
  • 20% varan yakıt tasarrufu
  • 8% varan modül nakliye ve sargı tasarrufu

İstediğiniz Her Özellik ve Çok Daha Fazlası


John Deere, müşterileri için elbette, yeni toplama üniteleri üretti, balyalama modülü geliştirdi, kabini güncelledi ve çok daha fazlasını bu modelle yaptı. Ancak, elbette iş hasat sonrası hesap kitaba geldiğinde önemli olan dip toplamdır. Bu makine ile müşteriler ciddi oranda hasat-sürelerinde tasarruf edebilirler.

Şimdi gelin hep birlikte CP690’a göre farkılılıklara göz gezdirelim.

  • Yüksek Teknoloji ile Pamuk Toplama
  • %30 Daha Geniş Kabin
  • %5 Daha Hızlı Toplama
  • %15-%20 Daha Az Yakıt
  • Balyalama ve Balya Nakliyesinde %8 Tasarruf
Rakipsiz 590 Beygir Gücü,
Kesintisiz Hasat!
Oynatma Listemiz ile daha fazla videoya ulaşın!


Balya Nakliyesi ve Sargılamada %8’e Kadar Tasarruf Edin!

Maliyet verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için; yuvarlak balya oluşturucuyla birlikte sargı sistemini de yeniden tasarladık. CP770 artık her balyaya daha fazla pamuk sığdırarak modül nakliyesinin ve sargılamasının birim maliyetini düşürür.

Geliştirilmiş Balya Beslemesi

Yeni geliştirilmiş balyalama sistemi ile yeni ve kusursuz balya beslemesini deneyimleyin… Operatörler, yüklemenin basitliğiyle birlikte sistemin güvenilirliğini de takdir edeceklerdir.

Daha Yoğun Balyalar = Daha Az Sargı Tüketimi

Yeni CP770, önceki modele kıyasla pamuk kütlesi başına nakliye ve sargı maliyetlerinde %8 oranında üst düzey bir tasarruf sağlıyor.

Azaltılmış Sargılama Zamanı

Yeni nesil balyalama sistemimiz, balya sarma ve çıkarma döngü süresini %33 oranında kısaltarak 48 saniyeden 32 saniyeye kadar düşürmüştür. Böylelikle hasadı daha hızlı yaparak her hasat gününüzü daha verimli hale getirir.

Verimli, Sessiz, Güçlü

CP770 modelinde, ihtiyacınız olan gücü ihtiyaç duyduğunuz anda, daha az yakıt tüketimi, daha düşük gürültü seviyesi ve yüksek yol hızı ile birlikte alabilmek için John Deere 13,6 L PowerTech™ motoru bulunur.

İyileştirilmiş Yakıt Verimliliği

İyileştirilmiş yakıt verimliliği, her litrede daha fazla hasat yapmanızı sağlar. CP770, önceki modele göre %20 daha az yakıt kullanır.

Yüksek Yol Hızı

Siz ve operatörleriniz artan yol hızını takdir edeceksiniz... Tarladan tarlaya geçişlerde önceki modellerdeki 27 km/saatlik hızı CP770 ile 32 km/saatlik hıza sizler için çıkarıldı.

Yüksek Yol Hızı

Siz ve operatörleriniz artan yol hızını takdir edeceksiniz... Tarladan tarlaya geçişlerde önceki modellerdeki 27 km/saatlik hızı CP770 ile 32 km/saatlik hıza sizler için çıkarıldı.

Hasat Hızı

PRO16 HS Sıra Üniteleri ile birlikte toplama hızı önceki modelde 7 km/saat iken, CP770 ile 7,4 km/saate çıkarılmıştır ve %5 oranında artış sağlanmıştır. Bunun anlamı 10 saatlik çalışma gününde 1,78 hektar daha fazla hasat yapabileceğiniz anlamına gelir.

%30 Daha Geniş Kabin

Önceki modele göre %30 daha fazla alan sunan yeni kabin; ayak uçlarınızdan baş üstünüze kadar sizi çevreleyen hava kanallarıyla birlikte çok iyi bir soğutma sistemini, koltukla birlikte dönen geniş-dokumatik bir ekranı, mobil cihazlarınız için çok sayıda USB bağlantı noktasını barındırmaktadır.

 

Pamuk Toplama Makinası
9970
COPYRIGHT ALL RIGHT RESERVED ( C ) IPSO 2021